Hakkımızda

Hakkımızda

SET GLOBAL OTOMOTİV LTD Şirketimiz üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren Lazer Kesim, Punch Kesim, Abkant Büküm, Özel Kaynaklı İmalat konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz, 12mm. St37 Sac Kesim, 3 mm. Alüminyum Kesim, 5 mm. Paslanmaz Kesim, Mangal ve Semaver imalatı,Kalıp Tasarım ve İmalatı, Süs Eşyaları, Elektirik Panoları, Makine Şaseleri, Jenaratör Kabinleri, Soğutma Kabinleri ve PVC doğrama Makineleri şaseleri işini yapmaktadır.

Hizmetlerimiz ; Kesme,Bükme, Kaynak, Torna, Hidrolik Sıvama Pres, Montaj  Paketleme operasyonlarını da kapsamaktadır. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Lazer Kesim sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan SET GLOBAL OTOMATİV, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

İş Kabiliyetleri

Lazer&Punch Kesim

Abkant Büküm

Argon ve Gazaltı Kaynak

Polisaj ve Kaynatma

Kalıp Tasarım İmalat

Sac ve Plastik Baskı

          Misyonumuz

Müşterilerimize güvenilir ve kaliteli ürünler sunmak, ileri teknolojilerin kullanıldığı araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizle yeni ve katma değeri yüksek ürünler geliştirmek.

          Vizyonumuz

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli geliştirerek, çevreye duyduğumuz özen, saygı ve duyarlılık doğrultusunda özverili bir şekilde çalışarak kalite ve çevre standardımızı en üst seviyeye ulaştırmak, sağlayacağımız avantajları müşterilerimize yansıtarak onlara her zaman daha iyi hizmet verebilmektedir.